מי שילם על הקמפיין הזה? לא חבל על הכסף?

רוב הזמן נח

Well-known member

00001.jpg

הינה מפעם:

יש להם תקציב פרסום ענקי לא מאתמול.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל

מי שילם על הקמפיין הזה? לא חבל על הכסף?​

מן הסתם מי שמשלם על כל קמפיין קפלן בשנה האחרונה. קרי מליונרים ישראלים שמאלנים ביחד עם ארגוני שמאל מחו"ל, שהגו בשנים האחרונות את תוכניתם להפלת שלטון הימין ורכבו על נושא הרפורמה המשפטית (בהצלחה יתרה גם מעבר למה שהם עצמם ציפו כנראה) להשגת מטרה זו. מבחינתם לא חבל על הכסף, שכן כל מה שמסייע לקדם את השגת המטרה, שווה את הכסף. לדידם יצירת אווירה שהממשלה לא לגיטימית, מצדיקה זאת ומבחינתם שלטים אלו, גם אם מכוונים נגד שר אחד בלבד בממשלה כולה, משיגים זאת.

איציק5111

Well-known member
מן הסתם מי שמשלם על כל קמפיין קפלן בשנה האחרונה. קרי מליונרים ישראלים שמאלנים ביחד עם ארגוני שמאל מחו"ל, שהגו בשנים האחרונות את תוכניתם להפלת שלטון הימין ורכבו על נושא הרפורמה המשפטית (בהצלחה יתרה גם מעבר למה שהם עצמם ציפו כנראה) להשגת מטרה זו. מבחינתם לא חבל על הכסף, שכן כל מה שמסייע לקדם את השגת המטרה, שווה את הכסף. לדידם יצירת אווירה שהממשלה לא לגיטימית, מצדיקה זאת ומבחינתם שלטים אלו, גם אם מכוונים נגד שר אחד בלבד בממשלה כולה, משיגים זאת.
הם ממש נלחמים ומשקיעים המון כספים למען השילטון והכסף הציבורי.
זה כמו עסק,הם משקיעים ומקווים לקצור את הפירות שיהיו בשילטון ולהחזיר את ההשקעה.

אתה מבין את השחיתות? לדעתי את כל הקמפיין הזה וההשקעה הזאת אנחנו האזרחים נשלם

רוב הזמן נח

Well-known member
הם ממש נלחמים ומשקיעים המון כספים למען השילטון והכסף הציבורי.
זה כמו עסק,הם משקיעים ומקווים לקצור את הפירות שיהיו בשילטון ולהחזיר את ההשקעה.

אתה מבין את השחיתות? לדעתי את כל הקמפיין הזה וההשקעה הזאת אנחנו האזרחים נשלם
פעם יאיר לפיד שאל כל הזמן איפה הכסף.
ואז הוא קיבל תפקיד בקואליציה. ומאז, הוא כבר לא שואל איפה הכסף.

רוב הזמן נח

Well-known member
אבל הוא לא בקואליציה
הוא שאל כל הזמן איפה הכסף כשלא היה בקואליציה.
ואז שניכנס לקואליציה כבר הפסיק לשאול איפה כסף.
ואז ששוב לא היה בקואליציה לא חזר לשאול איפה הכסף. וגם כשהיה ראש ממשלת המעבר לא שאל שוב איפה הכסף.

המסקנה היא שמהתחלה שאל שאלה טיפשית.

xyxy210

Active member
נכון בהחלט.
מיליונרים ישראלים.
אין צורך בכאלו מחו"ל.
יש מספיק כאן בארץ.
אתה רק טועה בקשר לתוכנית.
התוכנית היא להיפרד מממלכת יהודה.
לשלוח אותך ושכמותך לאיו"ש.
כי...............
הבעיה אינה עם הממשלה.
הבעיה היא אם אלו שהביאו את ממשלת האסון הזאת לעם ישראל.
לכן גם הטיפול יהיה טיפול שורש.
לא הפלת הממשלה אלא להיפטר מהפרזיטים .
וישא"ק.
ד"א ארזת לבד ? אתה מיועד לגוש קטיף ברצועה, לא לאיו"ש.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון בהחלט.
מיליונרים ישראלים.
אין צורך בכאלו מחו"ל.
יש מספיק כאן בארץ.
כי...............
הבעיה אינה עם הממשלה.
וישא"ק.
בדיוק בגלל דיבורים כאלה החמאס בחר ביטוי ההתקפה כי הם חשבו שאנחנו על סף מלחמת אחים בין מדינת יהודה למדינת ישראל.
אומר מי שתומך בדמוקרטיה שבה בית המשפט כפוף לממשלה.
הוא תומך בבית משפט שכפוף לממשלה ואתה תומך בממשלה שכפופה לבית משפט, בכל התמיכה היא בעריצות של אחת משלושת הרשויות מה שמנוגד לדמוקרטיה.

1ספי11

Well-known member
בדיוק בגלל דיבורים כאלה החמאס בחר ביטוי ההתקפה כי הם חשבו שאנחנו על סף מלחמת אחים בין מדינת יהודה למדינת ישראל.

הוא תומך בבית משפט שכפוף לממשלה ואתה תומך בממשלה שכפופה לבית משפט, בכל התמיכה היא בעריצות של אחת משלושת הרשויות מה שמנוגד לדמוקרטיה.
כרגיל,שקר.
בית המשפט פועל בתחום הלגיטמיציה שלו כשמור על החוק ועל הדמוקרטיה.

xyxy210

Active member
אתה פעיל חמאס ? או אולי אתה הנציג שלו ?
אתה מקבל מהם דיווח שוטף על הסיבות שהם פתחו בהתקפה ב 7/10 ?
אנחנו "במלחמת אחים" מהרגע שהממשלה הנוראית הזאת הוקמה , כאשר מי שמוביל את המלחמה זה ראש הממשלה האסוני ביותר שהיה אי פעם במדינה. הביצוע ניתן ל יריב לוין שעדיין גם בעיתות מלחמה ממשיך במהלך ההפיכה המשפטית.
אל תתפלא אם תקום יום אחד בבוקר ותמצא עצמך במדינה דיקטטורית, לך יהיה קל , כי תרגיש כאילו חזרת לרוסיה .

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון בהחלט.
מיליונרים ישראלים.
אין צורך בכאלו מחו"ל.
יש מספיק כאן בארץ.
כי...............
הבעיה אינה עם הממשלה.
וישא"ק.
אומר מי שתומך בדמוקרטיה שבה בית המשפט כפוף לממשלה.
אתה פעיל חמאס ? או אולי אתה הנציג שלו ?
אתה מקבל מהם דיווח שוטף על הסיבות שהם פתחו בהתקפה ב 7/10 ?
אנחנו "במלחמת אחים" מהרגע שהממשלה הנוראית הזאת הוקמה , כאשר מי שמוביל את המלחמה זה ראש הממשלה האסוני ביותר שהיה אי פעם במדינה. הביצוע ניתן ל יריב לוין שעדיין גם בעיתות מלחמה ממשיך במהלך ההפיכה המשפטית.
אל תתפלא אם תקום יום אחד בבוקר ותמצא עצמך במדינה דיקטטורית, לך יהיה קל , כי תרגיש כאילו חזרת לרוסיה .
אני הרגשתי כך לפני 18 וחצי שנים כשהשרים שהצבעתי להם פוטרו מהממשלה רק כדי למנוע מהם את הזכות להצביע בישיבת ממשלה נגד ההתנתקות. ומילא החזירות של ראש ממשלה מהליכוד, אבל היועץ המשפטי הלבין את המהלך וכשהשר המועדף עלי נלחם וברח ממכתב ההתפטרות היועץ המשפטי נזף בו ולא בראש ממשלה שמפטר אותו ללא סיבה וגם נתן זכות לפטר בלי לתת מכתב פיטורים ליד העיקר שלא יוכל להצביע בממשלה והשר שבחרתי ידע את הזכויות שלו וניסה להיכנס לישיבה וסילקו אותו בכוח. והדבר החמיר עוד יותר כשבג"צ פסק שראש ממשלה יכול לפטר כמה שרים שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה ולמעשה חופשי להטות את הצבעות הממשלה עם משחק כיסאות מוסיקליים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נכון בהחלט.
מיליונרים ישראלים.
אין צורך בכאלו מחו"ל.
יש מספיק כאן בארץ.
ובכל זאת מה לעשות, מעורבים כאמור גורמי מימון (שמאל-ישראלי-קיצוני) מחו"ל.
כי...............
הבעיה אינה עם הממשלה.
מצוין. טיפול שורש זה חשוב. אבל אההה... אם אתה מדבר על הפרדה כלשהי בין איו"ש לישראל שממערב לקו הירוק, נצטרך להפסיק את הדיון כאן. כאילו, אני נהנה כידוע מההתכתבויות מולך ורושם אותם ברשימת 'מטלות החסד' השבועיות שלי. אבל על שיחת מדע בדיוני לא בא לי בשעה כזאת, ומאחר והתסריט הזה לא עומד להתממש בימי חיינו...
יעני אתה, משפחתך וחבריך עוזבים את המדינה? חבל משהו בעיני, אבל מה אגיד לך, תהנו לכם.
וישא"ק.
איזה כיף. אשמח להתגורר בגוש קטיף המתחדשת. מפיך לקל הטוב היושב במרומים, שיתגשם במהרה בימינו אמן!

xyxy210

Active member
ובכל זאת מה לעשות, מעורבים כאמור גורמי מימון (שמאל-ישראלי-קיצוני) מחו"ל.

מצוין. טיפול שורש זה חשוב. אבל אההה... אם אתה מדבר על הפרדה כלשהי בין איו"ש לישראל שממערב לקו הירוק, נצטרך להפסיק את הדיון כאן. כאילו, אני נהנה כידוע מההתכתבויות מולך ורושם אותם ברשימת 'מטלות החסד' השבועיות שלי. אבל על שיחת מדע בדיוני לא בא לי בשעה כזאת, ומאחר והתסריט הזה לא עומד להתממש בימי חיינו...

יעני אתה, משפחתך וחבריך עוזבים את המדינה? חבל משהו בעיני, אבל מה אגיד לך, תהנו לכם.

איזה כיף. אשמח להתגורר בגוש קטיף המתחדשת. מפיך לקל הטוב היושב במרומים, שיתגשם במהרה בימינו אמן!
חחחחח
ואין אפילו איזה "פבלוב" אחד ?
הדרדרת .
הפרדה לא רק מאיו"ש, גם את עזה תקבלו כבונוס.
ד"א , אני בהחלט אמליץ לגורמים המוסמכים שימנו אותך לשריף של גוש קטיף.
ולבסוף, ראה זה פלא , יש אפילו הסכמה משותפת :
"מפיך לקל הטוב היושב במרומים, שיתגשם במהרה בימינו אמן!"
רק אל תשכח שאתה אחראי לבטחון התושבים.
שריף או לא שריף !!!
מיצינו ?

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחח
ואין אפילו איזה "פבלוב" אחד ?
הדרדרת .
הפרדה לא רק מאיו"ש, גם את עזה תקבלו כבונוס.
ד"א , אני בהחלט אמליץ לגורמים המוסמכים שימנו אותך לשריף של גוש קטיף.
ולבסוף, ראה זה פלא , יש אפילו הסכמה משותפת :
"מפיך לקל הטוב היושב במרומים, שיתגשם במהרה בימינו אמן!"
רק אל תשכח שאתה אחראי לבטחון התושבים.
שריף או לא שריף !!!
מיצינו ?
לשיקולך אם מיצינו או לא. משהדיון עבר לשעות היום אין לי שום בעיה לקיים איתך דיון מדע בדיוני ואני רואה כידוע וכאמור מעלה חשיבות בהתכתבות הזאת מולך. לגופם של דברים צר לי לאכזבך, אך אין לי צורך או כוונה להיות שריף במקום כלשהו. לא באיו"ש ולא באזח"ע. שמח שאתה מסכים עם הקריאה לבורא עולם שגוש קטיף המתחדשת יקום במהרה. שמח גם ש"נקבל" (לא יודע מי אלו לשון הרבים שאתה מדבר עליהם, אבל אני זורם) את רצועת עזה, אם כי אנחנו לא זקוקים לכולה. די לנו בשליטה ישראלית בכולה ובהתיישבות נרחבת ומפותחת לצד האוכלוסיה הערבית במקום.

אי"ה, כל הנ"ל במהרה בימינו כאמור (ולמען הסר ספק, אני מדבר על חיבור כל הנ"ל למדינת ישראל הריבונית כמובן. ההפרדה שאתה מבקש לעשות בין יהודים ליהודים שייך לחלק הבדיוני בסיפור כמובן).

למעלה